Μητρόπολη Λευκάδος: 4η ομιλία στο πλαίσιο των συνάξεων μελέτης της Αγίας Γραφής
Όπως ενημερώνει η Μητρόπολη Λευκάδας και Ιθάκης, την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2024, στις 6:00 μ.μ., στον ΙΝ Αγίων Αναργύρων Κοσμά και Δαμιανού στην πόλη της Λευκάδας, στο πλαίσιο των συνάξεων μελέτης της Αγίας Γραφής, θα μιλήσει η ερίτιμος δ. Φωτεινή Βερυκίου, εκπαιδευτικός, με θέμα «Βηθλεέμ ἐτοιμάζου, εὐτρεπιζέσθω ἡ φάτνη, τό Σπήλαιον δεχέσθω»: Πορεία πρός τήν Βηθλεέμ.