Συμπληρωματικές εκλογές για πλήρωση μιας θέσης στο Δ.Σ του Συλ. Πολιτικών Συνταξιούχων Δημοσίου Λευκάδας
Καλούνται τα μέλη του Συλλόγου Πολιτικών Συνταξιούχων Δημοσίου Λευκάδας, την Κυριακή 14-1-2024 και ώρα 10πμ-1μμ, στα γραφεία μας, που βρίσκονται στην Πλατεία του Αγίου Μηνά, στην οδό Ευσταθίου Ζάκκα 42, με αντικείμενο:
– «Διεξαγωγή συμπληρωματικών εκλογών για την πλήρωση μίας (1) κενής θέσης στο Δ.Σ».
Υποψηφιότητες μπορούν να υποβάλλονται είτε με επιστολή στην ηλεκτρονική διεύθυνση του Συλλόγου: spsd.lefkadas@gmail.com, είτε στα γραφεία μας από 9-9.30πμ.
Δυνατότητα υποβολής υποψηφιότητας έχουν τα οικονομικώς ενήμερα μέλη του Συλλόγου μας.
Το Δ.Σ