Κοπή πίτας με λαϊκοδημοτική ορχήστρα στον «Αντελικό» Σύβρου
O Πολιτιστικός Σύλλογος Σύβρου «Αντελικός» προσκαλεί στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας του με λαϊκοδημοτική ορχήστρα που θα γίνει το Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024, στις 8:30 μ.μ., στην ψησταριά «Οι Πηγές» στον Σύβρο.
Είσοδος 5 ευρώ. Συντροφιά στους καλεσμένους θα κρατήσουν οι μουσικοί: Γιάννης Δευτεραίος (τραγούδι), Νίκη Βρυώνη (τραγούδι), Θανάσης Χαλιγιάννης (κλαρίνο), Κώστας Χατζάρας (πλήκτρα) και Γιώργος Αρσενόπουλος (μπουζούκι).