Την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του με λαϊκοδημοτική ορχήστρα θα κόψει ο Ιππικός Όμιλος Λευκάδας «Κένταυρος»
Ο Ιππικός Όμιλος Λευκάδας «Κένταυρος» προσκαλεί στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας του που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2024, στις 21:00, στην ταβέρνα «ΠΗΓΕΣ» στο Σύβρο.
Είσοδος 7 ευρώ για άτομα άνω των 10 ετών. Λαχειοφόρος με πλούσια δώρα.
Συντροφιά στους καλεσμένους θα κρατήσουν οι μουσικοί: Αρβανίτης Νιόνιος – Κοπανέλος (κλαρίνο), Σταύρακας Λάκης (τραγούδι), Σιούτη Μαρία (τραγούδι), Κοσπεντάρης Παναγιώτης (μπουζούκι).