Συνάντηση Δήμαρχου Λευκάδας κ. Ξενοφώντα Βεργίνη με τους Δημάρχους Πρέβεζας και Ακτίου – Βόνιτσας
Συνάντηση εργασίας είχαν το Σάββατο (20/01) ο Δήμαρχος Λευκάδας Δρ. Ξενοφών Βεργίνης, ο Δήμαρχος Πρέβεζας κ. Νίκος Γεωργάκος -συνοδευόμενος από τον Αντιδήμαρχο Κοινωνικής Πολιτικής και Εξυπηρέτησης του Πολίτη κ. Σπύρο Κόκκαλη- και ο Δήμαρχος Ακτίου – Βόνιτσας κ. Θανάσης Κασόλας.
Η συζήτηση επικεντρώθηκε σε κοινά θέματα και προβλήματα των τριών Δήμων και των δημοτών τους, με στόχο να βρεθούν τρόποι επίλυσης των προβλημάτων που συζητήθηκαν.
Από το Γραφείο Δημάρχου