Κοπή πίτας και 5ο Αντάμωμα των Ευγηριωτών Λευκάδας την Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024
Το Δ.Σ. Του Πολιτιστικού Συλλόγου Απανταχού Ευγηριωτών Λευκάδος η ΑΡΕΤΟΥΣΑ σας προσκαλεί στο 5ο Αντάμωμα Ευγηριωτών Λευκάδος και στην κοπή της παραδοσιακής Λευκαδίτικης λαδόπιτας (Αγιοβασιλόπιτα) που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή, 28 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 13:30, στο Μουσικό μεζεδοπωλείο ΝΤΟ ΜΙΝΟΡΕ Ελευθερωτών 12, Αγ. Δημήτριος, Αθήνα.
Για το Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος Ζαχαρόπουλος Τρύφωνας