Ευχαριστήρια επιστολή της οικογένειας της εκλιπούσας Αιμιλίας Βερυκίου
Ευχαριστήρια επιστολή
Θέλουμε να εκφράσουμε από καρδιάς τις ευχαριστίες μας στον κύριο Mauri Davide, Καθηγητή Ογκολογίας, τον κ. Τσάμπαλα, Καθηγητή, το ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Ιωαννίνων, καθώς και στον κ. Ιωάννη Σαρανταένα, Διευθυντή της Παθολογικής Κλινικής, τον κ. Αθανάσιο Καραγιάννη, Διευθυντή της Χειρουργικής Κλινικής, τον ουρολόγο, κ Ράπτη, την Διευθύντρια της Νοσηλευτικής Υπηρεσίας, κα Αντωνία Ξηρομερίτη, την Προϊσταμένη του ΤΕΠ, κα Τσίνια, την Προϊσταμένη της Καρδιολογικής Κλινικής, κα Αρματά, καθώς και όλο το ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό του Γενικού Νοσοκομείου Λευκάδας, για την αγάπη και την φροντίδα που έδειξαν σε όλη τη διάρκεια της αρρώστιας της εκλιπούσας πλέον μητέρας μας Αιμιλίας Βερυκίου.
Οι κόρες της Μαρία και Παναγιώτα Μπακογιώργου