Το πρώτο χιόνι στο νησί μας είναι γεγονός. Αρκεί να ρίξει κανείς μια ματιά εκεί ψηλά στην Ελάτη (Σταυρωτά) Λευκάδας. Σε μένα τουλάχιστον το γεγονός έγινε σήμερα αντιληπτό -πέρα από το τσουχτερό κρύο- από την πιο κάτω φωτογραφία.
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email