Διαιτητές στους αγώνες των τοπικών ομάδων στη 16η αγωνιστική του 5ου Ομίλου της Δ’ Εθνικής Κατηγορίας
Οι αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 06-02-2011 και αρχίζουν στις 3.00 μ.μ. Όπως ανακοινώθηκε από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας (ΚΕΔ) της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας (ΕΠΟ) διαιτητές στους αγώνες των τοπικών ομάδων της Λευκάδας θα είναι:
Στον εντός έδρας αγώνα του Τηλυκράτη στο Δημοτικό Στάδιο Λευκάδας με αντίπαλο τον Αστέρα Ρόκκα, διαιτητής ορίστηκε ο ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ από την ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ, ο οποίος θα έχει για βοηθούς τους ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ και ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ από την ίδια Ένωση. Παρατηρητής διαιτησίας θα είναι ο ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ από την ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ.
Στον εκτός έδρας αγώνα του Οδυσσέα στο Δημοτικό Στάδιο Φιλοθέης με την Φιλοθέη Άρτας, διαιτητής θα είναι ο ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ από την ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ με βοηθούς τους ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟ και ΓΡΑΙΚΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ από την ίδια Ένωση, ενώ παρατηρητής θα είναι ο ΚΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ από την ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ.