Λήγει την Παρασκευή 1 Απριλίου 2011 η υποβολή φωτογραφιών στον 3ο Μαθητικό Διαγωνισμό Φωτογραφίας Νομού Λευκάδας
Μαθητές Γυμνασίων και Λυκείων σας ενημερώνουμε ότι σε λίγες ημέρες λήγει η προθεσμία του 3ου μαθητικού Διαγωνισμού Φωτογραφίας Νομού Λευκάδας, με θέμα «Ανθρώπινες Στιγμές»!
Σε όλους τους μαθητές θα απονεμηθούν βραβεία, ενώ οι τρεις πρώτοι νικητές του Διαγωνισμού και οι 3 έπαινοι θα κερδίσουν όμορφα δώρα!
Μπορείτε να φέρετε τις φωτογραφίες σας για τον 3ο μαθητικό Διαγωνισμό Λευκάδας μέχρι και την Παρασκευή 1 Απριλίου και ώρα 12:30 μ.μ στο 1ο Λύκειο Λευκάδας.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε το μπλόγκ του σχολείου http://1olyklef.blogspot.com/ ή να τηλεφωνήσετε στο 1ο Λύκειο Λευκάδας: 2645022416
Σημείωση: Τα έργα των μαθητών θα εκτεθούν στην αίθουσα Τέχνης Θ. Στάμος.