Με πάνδημη συμμετοχή η κηδεία του άτυχου 25χρονου
Πάνδημη έγινε σήμερα η κηδεία του άτυχου 25χρονου Πανταζή Ευαγ. Κάτσενου που είχε τραυματιστεί σοβαρά στις 20 Μαρτίου 2011 σε αυτοσχέδιους αγώνες καρτ στα Χαραδιάτικα Λευκάδας.
Τον άτυχο νεαρό αποχαιρέτισαν σήμερα συγγενείς, φίλοι, συναθλητές, συνάδελφοί του και πλήθος κόσμου από τον Ιερό Ναό Αγίου Μηνά Λευκάδας, όπου και εψάλλει η εξώδιος ακολουθία.
Να εκφράσουμε και εμείς τα θερμά της συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος.