|
Έχουμε χάσει τον Βασιλέα των Ελλήνων και αναζητείται. Παρακαλώ όποιος γνωρίζει κάτι, ας τηλεφωνήσει στο ανωτέρω της αφίσας τηλέφωνο, στη… γκαρσονιέρα φυσικά!
Σημ. Η παρούσα ανάρτηση δεν έχει σκοπό να θίξει τον Κωνσταντίνο, πρώην βασιλέα της Ελλάδας, ως ιστορικό πρόσωπο, ούτε και τους εναπομείναντες υποστηρικτές του αλλά απορεί: Αυτοί που αναρτούν το είδωλο τους στις κολόνες της Αχαρνών, μαζί με ενοικιαστήρια, τι κάνουν, τον τιμούν έτσι?
|