Μπήκε και η ταμπέλα οπότε αναμένεται να ανοίξει σε λίγο καιρό το φαρμακείο στην Νικιάνα Λευκάδας… Θα λειτουργήσει στο κατάστημα που υπήρχε παλιότερα το πρατήριο άρτου, στο κέντρο περίπου του χωριού.
Καλό κουράγιο εύχομαι στη συναδέλφισσα.
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email
Καλό κουράγιο εύχομαι στη συναδέλφισσα.