Το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου στις 5.00 το απόγευμα η λαμπαδηδρομία εθελοντικής αιμοδοσίας στην Πρέβεζα
Το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου θα πραγματοποιηθεί η λαμπαδηδρομία εθελοντικής αιμοδοσίας στην Πρέβεζα.
Η εκκίνηση θα γίνει από την θύρα της Βασιλικής Αλκύσσωνος (αρχαία Νικόπολη) περί τις 5 το απόγευμα και θα καταλήξει στην πλατεία Ανδρούτσου όπου θα γίνει αφή του βωμού και θα ακολουθήσει εκδήλωση για την εθελοντική αιμοδοσία.
Οποιοσδήποτε ενδιαφέρεται να πάρει μέρος στην διαδρομή δεν έχει παρά να επικοινωνήσει στο τηλέφωνο του Συλλόγου εθελοντών αιμοδοτών Πρέβεζας (6983743329) και να δηλώσει συμμετοχή!
Δείτε πιο κάτω τη διαδρομή της λαμπαδηδρομίας και ένα σχετικό βιντεάκι.