Δωρεάν μαθήματα χορού από το σωματείο Ι/Υ Λευκάδας
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Εργαζόμενε, άνεργε
Γνωρίζουμε ότι οι δυσκολίες είναι μεγάλες στους χώρους δουλειάς, στο σπίτι. Για τα άγχη και τα προβλήματα που αντιμετωπίζει σήμερα η εργατική – λαϊκή οικογένεια: ανεργία, απληρωσιά, ακρίβεια.
Το Σωματείο Ι/Υ Λευκάδας στο πλαίσιο της αλληλεγγύης και στήριξης των εργαζομένων παίρνει την πρωτοβουλία να διοργανώσει δωρεάν μαθήματα θεματικών χορών στην αίθουσα του Εργατικού Κέντρου κάθε Τρίτη 7-8μ.μ.
Τα μαθήματα θα ξεκινήσουν από 31 Γενάρη. Για πληροφορίες – εγγραφές τις πρωινές ώρες στο τηλ. 26450-22466.