Την Αναγέννηση Σερρών υποδέχεται την Κυριακή ο Τηλυκράτης
Την Αναγέννηση Σερρών αντιμετωπίζει την Κυριακή 4 Μάρτη 2012, στις 3.00 μ.μ., στο Εθνικό Στάδιο Λευκάδας «Πλάτωνας Γρηγόρης», στα πλαίσια της 11ης αγωνιστικής του 2ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής κατηγορίας (Football League 2), ο Τηλυκράτης Λευκάδας.
Όπως ανακοινώθηκε από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας διαιτητής του αγώνα θα είναι ο ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ από την ΕΠΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, με βοηθούς τους ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΗ (Α’ Βοηθός) και ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Β’ Βοηθός) από την ίδια Ένωση. 4ος διαιτητής έχει οριστεί να είναι ο ΚΕΚΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ από την ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ και παρατηρητής ο ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ από την ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ.