Συνελήφθη ημεδαπός για κατοχή ναρκωτικών ουσιών
Συνελήφθη, χθες (07-03-2012) το μεσημέρι στην πόλη της Λευκάδας, από αστυνομικούς της Ομάδας Δίωξης Ναρκωτικών του Τμήματος Ασφαλείας Λευκάδας, 45χρονος ημεδαπός για κατοχή ναρκωτικών ουσιών.
Ειδικότερα, σε στοχευμένη έρευνα που διενεργήθηκε στην οικία του 45χρονου, παρουσία δικαστικού λειτουργού, βρέθηκε μία αυτοσχέδια νάιλον συσκευασία που περιείχε (20,6) γραμμάρια ακατέργαστης κάνναβης.
Ο συλληφθείς οδηγήθηκε σήμερα στον κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Λευκάδας.
(Από Δελτίο Τύπου -8 Μαρτίου 2012- της ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ)
μπραβο σαινια μερα μεσημερι ξανα μπραβο….κανα κλεφτη το βραδυ ??????