Με τον Όλυμπο στην Κέρκυρα θα αγωνιστεί την Κυριακή ο Οδυσσέας
Στην Κέρκυρα θα ταξιδεύσει την Κυριακή 11 Μάρτη 2012, ο Οδυσσέας Νυδριού όπου θα αντιμετωπίσει, στις 3.00 μ.μ., στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής του 5ου Ομίλου της Δ’ Εθνικής κατηγορίας, τον Όλυμπο Κέρκυρας.
Όπως ανακοινώθηκε από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας διαιτητής του αγώνα θα είναι ο ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ από την ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ, με βοηθούς τους ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟ ΣΤΥΛΙΑΝΟ (Α’ Βοηθός) και ΚΩΤΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟ (Β’ Βοηθός) από την ίδια Ένωση ενώ παρατηρητής του αγώνα θα είναι ο ΤΖΟΥΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ από την ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ.