Ευχαριστήριο μήνυμα της προέδρου του ΔΣ της Νίκης Λευκάδας κ. Αγνής Κρητικού
Ευχαριστήριο μήνυμα της προέδρου του ΔΣ της Νίκης Λευκάδας κ. Αγνής Κρητικού για τον ετήσιο χορό της ομάδας που έγινε στις 8 Μάρτη.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η συμμετοχή των Γυναικών στον ετήσιο χορό του Συλλόγου μας ήταν εντυπωσιακή, όπως και η τεράστια ανταπόκριση των επιχειρήσεων-καταστημάτων της Λευκάδας και η στήριξη με τα δώρα που προσφέρθηκαν κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης είναι εξαιρετικά συγκινητική και σημαντική για την προσπάθεια που κάνουμε.
Με την πεποίθηση ότι η 8η Μαρτίου δεν είναι μια ημέρα μόνο για πανηγύρια, αλλά και μια ημέρα προβληματισμού για την ισότιμη συμμετοχή των Γυναικών στην κοινωνία -και όσον αφορά τον δικό μας χώρο, στον αθλητισμό- εκ μέρους του Δ.Σ. σας ευχαριστώ θερμά!
Με φιλικούς χαιρετισμούς
Η Πρόεδρος του Δ.Σ.
Αγνή Κρητικού»