Θανατηφόρο τροχαίο χθες στο 32ο χιλιόμετρο Εθνικής Οδού Πρέβεζας – Γέφυρας Καλογήρων
Θανατηφόρο τροχαίο σημειώθηκε το απόγευμα της Δευτέρας 23 Μαΐου 2022 στο 32ο χιλιόμετρο της Εθνικής Οδού Πρέβεζας – Γέφυρας Καλογήρων (διασταύρωση Πέτρας), όταν Ι.Χ.Ε. αυτοκίνητο, που οδηγούσε 56χρονος ημεδαπός, συγκρούστηκε με άλλο Ι.Χ.Ε. αυτοκίνητο, με αποτέλεσμα το θανάσιμο τραυματισμό του 56χρονου.
Προανάκριση για τη διερεύνηση των συνθηκών του δυστυχήματος ενεργείται από το Τμήμα Τροχαίας Πρέβεζας.