Αύριο Σάββατο στον Μητροπολιτικό Ναό της Ευαγγελιστρίας η εξόδιος ακολουθία του Μπάμπη και της Κατερίνας Λάζαρη
Αύριο Σάββατο 22 Οκτωβρίου 2022, στις 4:00 το απόγευμα, στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Ευαγγελιστρίας Λευκάδας, θα τελεστεί η εξόδιος ακολουθία του Μπάμπη και της Κατερίνας Λάζαρη που έχασαν τη ζωή τους σε αυτοκινητιστικό δυστύχημα στην περιοχή Πόντι Βασιλικής.
Τα θερμά μας συλλυπητήρια στους οικείους τους.