Πρόσκληση στην εκδήλωση απονομής των «Βραβείων Ήθους και Αριστείας – Χριστόφορος Βρεττός»
Φωτό αρχείου από την περσυνή εκδήλωση με τον αθλοθέτη κ. Χρ. Βρεττό
Η Επιτροπή «Βραβείων Ήθους και Αριστείας – Χριστόφορος Βρεττός» και ο Πολιτιστικός Σύλλογος Νικιάνας «οι Σκάροι» σας προσκαλούν στην τιμητική εκδήλωση απονομής των Βραβείων στους πρωτεύσαντες υποψηφίους της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης και των Τιμητικών Επαίνων στους αποφοιτήσαντες νέους επιστήμονες του ακαδημαϊκού έτους 2022-2023, στον αύλειο χώρο του πρώην Δημοτικού Σχολείου Νικιάνας, στις 20 Αυγούστου 2023, ημέρα Κυριακή, και ώρα 08:00 μ.μ.