Τα Κάλαντα των Χριστουγέννων έψαλλαν τα παιδιά του Νηπιαγωγείου Νικιάνας
Μία όμορφη πρωτοβουλία έλαβε χώρα το πρωί της Παρασκευής 22 Δεκεμβρίου 2023 από το Νηπιαγωγείο Νικιάνας που έτυχε μεγάλης αποδοχής από τους κατοίκους του χωριού.
Τα παιδάκια του νηπιαγωγείου συνοδευόμενα από την δασκάλα τους κ. Θέκλα Καψάλη και γονείς έψαλλαν τα κάλαντα και ευχήθηκαν Καλά Χριστούγεννα σε σπίτια και καταστήματα στο κέντρο της Νικιάνας.
.