Την Τρίτη 2 Γενάρη οι δημαιρεσίες για την εκλογή Προεδρείου και την εκλογή των μελών της Δημοτικής Επιτροπής
Την Τρίτη 2 Γενάρη 2024, στις 12:00 το μεσημέρι, στο Διοικητήριο (αίθουσα πολλαπλών χρήσεων), θα πραγματοποιηθεί η ειδική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Λευκάδας για την εκλογή των μελών του Προεδρείου του Δημοτικού Συμβουλίου και των μελών της Δημοτικής Επιτροπής.
Δείτε εδώ τη διαδικασία Εκλογής των μελών του προεδρείου του ∆ημοτικού Συμβουλίου
Δείτε εδώ τη διαδικασία Εκλογής των μελών της Δημοτικής Επιτροπής