Επιστολή του προέδρου του Δημοτικού Συμβουλίου στους επικεφαλής των παρατάξεων για την εύρυθμη λειτουργία του
Με επιστολή του προς τους επικεφαλής των δημοτικών παρατάξεων και τον Δήμαρχο Λευκάδας ο πρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου Λευκάδας, κ. Ευστάθιος Σκλαβενίτης, υπενθυμίζει την τήρηση από όλους των διατάξεων του κανονισμού λειτουργίας για την εύρυθμη λειτουργία των συνεδριάσεων του συλλογικού αυτού οργάνου του Δήμου.
Μεταξύ άλλων σημειώνει ότι σε εναντία περίπτωση θα λάβει «κάθε κατάλληλο μέτρο, έναντι πάντων, ώστε να διασφαλιστεί η ευταξία των συνεδριάσεων προκειμένου να μην πληγεί το κύρος του Δημοτικού Συμβουλίου».
Αναλυτικά η επιστολή: