Στην ευθεία της Λυγιάς.
Στο ύψος περίπου από το ξενοδοχείο «Κονάκι»…
Με τέτοιες μ@@@κιες που κάνετε θα πείτε ότι δεν είναι το μαγαζί σου ή η ταβέρνα σου γεμάτη. Τι καλό κάνεις μ αυτό, Μακάκα
Εκεί υπήρχε ένας κώνος αυτός που έβαλε αυτή την εξυπνάδα έβγαλε το κώνο άμα πέσει κανένα μηχανάκι πάνω στα χώματα και χτύπησει σίγουρα το ότι δεν επισκευαστεί τόσο καιρό δεν είναι το καλύτερο αλλά η πλάκα ειχει τα όρια της μετα λέγεται βλακεια
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email
Με τέτοιες μ@@@κιες που κάνετε θα πείτε ότι δεν είναι το μαγαζί σου ή η ταβέρνα σου γεμάτη. Τι καλό κάνεις μ αυτό, Μακάκα
Εκεί υπήρχε ένας κώνος αυτός που έβαλε αυτή την εξυπνάδα έβγαλε το κώνο άμα πέσει κανένα μηχανάκι πάνω στα χώματα και χτύπησει σίγουρα το ότι δεν επισκευαστεί τόσο καιρό δεν είναι το καλύτερο αλλά η πλάκα ειχει τα όρια της μετα λέγεται βλακεια